Dobře, došlo mi pár věcí.Sice pozdě,ale...

14. června 2009 v 15:08 | KiZz |  KiZz
Blíží se konec školního roku a mě dochází víc a víc věcí a chyb, který jsem nadělala. Minulej rok to bylo s deváťačkama, který mě mohly za můj stájl a "namyšlenost" sežrat. Předminulej rok tomu taky tak bylo.

Dobře, nebudu zapírat, já namyšlená jsem. A taky proč ne? Když se na všechny dívám jen z jednoho úhlu, nebavím se s nikým, kdo nebude jako já?

Zase odbočuju...

Za poslední měsíc a půl jsem si začala říkat, proč vůbec nesnáším dvě slečny z mladších tříd. Nebo spíš proč nesnáším všechny, kteří mají něco stejnýho jako já. Ikdyž to maj třeba neúmyslně, to je jedno.
Stalo se to nad jedním incidentem, kdy moje kamarádka napsala jedné slečně s mladších tříd, že mě neskutečně sere a že jí nenávidím a že mě kopíruje.
A víte co ona na to odpověděla ?
"A to nemůže být KiZz můj VZOR?"

Pak mi to konečně došlo... (ano, pozdě, já vím.)
Když má moje sestra naprosto úžasný triko nebo prostě něco, koupím si to taky. Protože moje sesra má hodně dobrej vkus na oblíkání a ona je můj VZOR. Takže by si i normální debil řekl, že ona je můj vzor.

Ale já to brala trochu jinak. Já to brala tak, že ostatní lidi jsou můj scanner. Moje kopie.

Myslela jsem si, že za poslední měsíc ty dvě holky už konečně vychladly. A já už jen čekala, až mě konečně popadne odvaha jim to říct. Jenomže ta se nějak nemohla dostavit.

A ke všemu jsem zjistila, že ta jedna mě nesnáší čím dál tím víc. (aha, tak proto mě furt probodávala pohledem u skříněk.)

Včera jsem si řekla, že se klidně nechám ztrapnit a řekla jsem to tý jedný.... A ta mi kupodivu odpustila.

(stydím se).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anetqa Anetqa | E-mail | 14. června 2009 v 17:07 | Reagovat

myslim že je dobře že si to sem napsala...pze to chtělo asidost odvahy...já sem ti odpustila a nelituju toho..pzejk sem řikala...odpouštěť by se mělo... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.