Dva světy v jedné místnosti 18.díl

11. června 2009 v 21:43 | KiZz, 1.7.08 0:09 |  Dva světy v jedné místnosti
:::: Autorka ::::
Jak tak vidím,v tomhle dílu se stane upe to samý,co teď kámošovi..sakra jak to všechno do sebe splývá...Tohle sem měla naplánovaný už dva dny předem a vůbec asi před měsícem sem o tom přemejšlela a v den kdy to potřebuju sepsat se to stane člověku,kterýho si strašně moc vážím...Ach jo...doufám že se tohle nestane nikomu jinýmu,jinak se picnu...nesnáším věštírny,tak měn do toho netahejte !

...Larry.Stál mezi stromy a díval se na nás s otevřenou pusou.Přejel mně mrát po zádech.Sakra co sem to udělala ?!Líbá se tady s Danem a včera sem Larryho ujišťovala,že k Danovi nic necítím.Sem svině.
"TY ČŮRÁKU!"Zařval Larry a rozběhl se z kluzkýho kopce dolů a srazil Dana k zemi.
Sednul si na něj a házel do něho pěsti.Já sem se hystercky rozbrečela.
"Ty hajzle já ti říkal ať n amojí holku nešáhneš ty čůráku!Chcípni!"5val mu do ksichtu a já se dívala na to,jak Danovi z huby teče krev a že je úplně bezmocnej,že se nemůže nijak bránit,páč Larry mu sedí na břuchu a vší silou do něho mlátí perdy.
"Larry.....!"Křikla sem bezmocně a ten ke mně zvednul nenávistnej pohled.
"Řikalas mi že ho nenávidíš!"Zatřásl s Danem,kterej kašlal krev.
"ŘIKALAS MI TO TY SVINĚ HNUSNÁ!"Zatřásl s nim ještě víc a pak ho vší silou dorazil k zemi a Larry z něho vstal a šel ke mně.Ruce měl od krve a mezitím začlo pršet.
Dan se sklopil k zemi,převrátil se na břicho a snažil se popadnout dech.Ještě furt kašlal krev a nemoch se zbavit záchvatu.Chytl se za břicho,na kterym mu celou dobu Larry seděl.
Chytla sem panickej záchvat.Larry mně zbije k smrti.Klesla se na kolena a začala nahlas brečet ještě víc.
"Ty hnusná děvko!"Strčil do mně a já spadla na záda.
"Seš děvka víš to!"Zatřásl mnou a hodil mně na zem.
Rukama sem si zakryla obličej,abych neskončila jako Dan.Už se chystal k hoperský facce,po který bude otlaček asoń měsíc.
"Ty zmrde nech jí bejt!Ani se jí nedotkneš ty hnusná hoperská buzno!"Řval Dan z dálky slabým hlasem.
Snažil se nabrat sílu a vstal.Dopotácel se k Larrymu a hodil mu šutrák do ksichtu,načež Larry se upe skácel dolů a držel se za hubu.
"Nebudeš mlátit holky ty zasranej hajzle!"Plivnul na něj Dan a vší silou ho kopnul do prdele.
Larrymu s epodařilo nějak vstát a začala děsná bitka.Ještě ke všemu v dešti,kde to bahno děsně klouže a ta dvacetimetrová propast s balvanama na dně.Měla sem chuť tam do tý propasti skočit a nevidět,jak Dan pomalu umírá....
Už neměl síly.Larry do něj bušil pěstma jak zběsilej.Párkrát to Dan schytal aji do břicha.Když Dan padnul k zemi a přestal dejchat,otočil se ke mně a zvednul ke mně prst : "S tebou sem děvko ještě neskončil!"
Pak si otřel hubu a odkráčel.Pomalu zmizel mezi stromy.
"Dane!Prosimtě dýchej !"Přiběhla sem k Danovi,kterej byl v kómatu.
"Prosím...dýchej..."Snažila sem ho přivýst zpátky k životu.Pomoch´jenom umělej dejchák.
Hned jak mu srdce nabralo puls,Dan se rozkašlal na všechny strany.
"Prosím...řekni mi,že seš v pohodě...."Zasípal Dan,kterej sotva votvíral oči.
"Jo,sem v pohodě,neboj..."Obejmua sem Dana co nejvíc.
"Já...hele..nemáš něco zlomenýho?"Zeptala sem se starostlivě.
"Ne,nic zlomenýho nemám...Jenom pár trhlin na hubě a bolí mně děsně břicho..."Řikal s těžkym hlasem.
Přestalo pršet.Jednou rukou sem podpírala jeho hlavu a druhou rukou ho hladila na jeo zakrvácený tváři.Z bundy sem vytáhla kapesník,kterje mi někdo tenkrát podal u toho pařezu,když mně tam dones na rukou.Otřela sem Danovi všechnu krev z huby a z batohu vytáhla flašku vody a dala mu napít.Omyla sem mu tváře a pak už docela nabral sílu na to,aby si aspoň sednul.Proseděli sme asi půl hodiny,než zase moch vstát.
"Já..nevim jak sem s nim mohla chodit ty dva měsíce..už dneska sem ho viděla s těma holkama co je s nima na pokoji,jak je drží za ruce...."Sklopila sme hlavu a zase se mi lily slzy.
"Nebreč...je to debil..nic víc.Je to za náma...Já sem si to asi zasloužil..Věděl sem že máš kluka a přesto sem tě začal líbat..."Podíval se mi hluboce do mých zaslzených očí.
"Ne,to.......už nemá cenu to probírat....Aspoň vím jakej je to kretén..Ale odprejskal sis to ty,ne já..a to mě sere nejvíc..."Uhnula sem pohledem a utřela si rukávy slzy.
"Miluju tě takou jaká seš....Ať už seš vodprejskaná nebo ne....Prostě tě miluju..."Pohladil mně zakrvácenýma rukama po tváři.
"Už toho nech.."Odmítala sem a podívala se jinam.
"Tebe tady někdo zmlátí a ty tady ještě tý největší krávě která to zavinila vyznáváš lásku..Prosimtě přemejšlej.."Řekla sem naštvaně.
"Ten někdo je tý největší krávy co miluju její kluk.koneckonců sem tu já asi třetí..."Odseknul.
"Pojď a už simtě na to nechci myslet..."Políbila sem ho na čelo a pak sme oba dva vstali.
Vzali sme zpátečku,odkud sme přišli a došli do pokoje.Dan moc nemoch hejbat rukou,tak sem mu musela sundat triko.
"Snad už budeš v pohodě..."Řekla sem a poslala ho do koupelny.
Vytáhla sem pak obvaz,dezinfekci a pr náplastí a pak sme mu to skoro celou hodinu vošetřovala.Sem tam zařval bolestí a pak spokojeně padnul do postele a oddychoval.
Slyšela sem hlasitý kroky z chodby.Letěla sem zavřít dveře na klíč.
"Zuzko votevři!Já vim že tam seš!"Zabušil Larry na dveře.
Dan i já sme byli upe zticha.Ani jeden z nás neměl odvahu pípnout.....
:::Autorkaaa ::::
Sice tohle přesně se do-o nestalo,ae prostě něco v tom smyslu..konečně sem našla něco,čím bych mohla tenhle příběh prodloužit...Chci,aby měl 25.dílů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.