Můj spolužák 1.díl

11. června 2009 v 22:13 | KiZz, 13.2.08 15: |  Můj spolužák
Začínám...Ve škole se mi objevil takovej nápad..S kámoškou jsme docela zblázněný do emo,a o volný hodině sme si vymyslely příběh..zkusim vám ho nějak odvyprávět,páč ten sešit s tim příběhem nemůžu najít a kámošce to slibuju už něco přes pět dnů :D

Jednou vo šíleně nudný hodině se z rozhlasu ozval ředitelský hlas:
"Paní profesorka Gelaichová se ať prosím dostaví do ředitelny"Hlas zněl děsně naléhavě,takže úča toho rychle nechala a odšplouchala ze třídy ven.Napsala nám hrozně moc ¨úkolů,který máme vypracovat,zatím, co tu nebude.
"Jestli přídu a bude tu řev,každýmu rozdám pětku do žákovský a plus k tomu sedum domácích úkolů a nemyslete si,že budou pro každýho stejný."Zařvala před tím,než odešla.
Naše třída se tý poťouchlý ženský docela bojí.Je fakt schopná dát čtyřku na výzo nebo si stěžovat naší spešl řídě.Každej dělal svojí práci.
Po chvíli k nám přišla říďa i s učitelkou a říďa rozmáchla rukama:
"Zítra k vám příjde nový spolužák.Budete se chovat slušně a.."
Nikdo jí neposlouchal.Každej dělal svojí práci a ani nezved oči k tý hloupý ženský,co umí rozdávat jenom dvojky z chování.Po chvíli jí to přestalo bavit,stáhla ruce zase podél těla a odešla ze třídy ven.
Učitelka na zemák zase dál pokračovala ve výkladu,ale až dořekla větu,zazvonilo a my všichni sme zdrhali ze třídy pryč ke svejm skříňkám.
Vyndala sem si pár učebnic a hodila je na lavici ve třídě a odešla na druhej konec chodby,kde je devítka.Vešla jsem do třídy a hned jak mně uviděla Becky,přišla ke mně a hlasitě a vesele mně pozdravila.
"Ahoj"Opáčila sem.
Za chvíli si mně všimnul Tom a pak šel k nám.
"Čau Lizzie!"Hlesl na mně.
To pak si nás všimla celá devítka a šla taky k nám.Sem dost oblíbená holka v celý devítce jak v béčku tak v áčku.Já se taky s každym bavim,takže ve škole problémy nemám.
Po škole sme lítali vedle školy na hřišti a hráli volejbal jako po každym jiným vyučování a každý dítě se k nám chtělo přidat.Prostě se kámošíme i s těma mladšíma.
Doma večer jako vždycky jdu na icq a dělám úkoly a kámoši mi radí :-)
No a druhej den ráno:
Byxlo to hrozný.Prostě sem nemohla tu noc usnout.Vzbudila sem se v půl šestý,i když vstávám do školy obvykle o hodinu pozdějc.Tak sem ještě šprtala němčinu.Jenomže na tu sem se nemohla vůbec soustředit,musela sem myslet na toho novýho spolužáka.Furt mi hlavou blejskaly nějaký fotky kluků a představy,jak by asi vypadal.Nevim,ale nemohla sem se od tý myšlenky odtrhnout.
Pak v půl sedmý sem se chystala do školy.Ve čtvrt na osum sme měli sraz s devítkou v parku.Jako celá parta sme si sedli na dvě lavičky a klábosili sme.Do školy sme pak šli až kolem třičtvrtě na devět,protože nám první hodina každý úterý vodpadá.
Ve škoel sem byla nervózní.Kladla sem si otázky jako:Kurva jak ten kluk vypadá???
Pak někdo stydlivě zaťukal na dveře třídy.Bylo to takový zoufalý ťukání,který se tu vůbec nevyzná.No a pak se otevřely dveře a do nich vstoupil...
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ElaMi ElaMi | Web | 19. června 2009 v 14:19 | Reagovat

ježiši..taký napínavý koniec...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.