Zažij si to taky -KONEC-

29. června 2009 v 15:35 | KiZz |  Zažij si to taky
Tak a jsme u posledního dílu... Moc pochybuju, že to někdo četl pravidelně, ale snad časem se někdo takovej najde, kdo si to přečte celý.. :)
Možná už mám románů dost, ale budu muset ještě napsat dva.. Pro celosvětoznámého rappera Cartmiho a pro mýho bejvalýho ... ehm..Honzu..Obojí se uchylují ke skutečné události, tak snad to bude aspoň trochu zajímavý.

Trvalo mi to vlastně jen..16 dnů a 7 hodin a necelé půl hodiny...To je na mě docela výkon ;)

Dobře, tak já to nebudu protahovat a přečtěte si poslední díl...
Co bylo minule určitě víte, Kelly se vrátila znovu do svého těla, omluvila se Vic a společně nakoply Marianne, Rose a Katie, které jsou dosud v šoku a nevědí, o co tu vlastně šlo...

Celý článek

Akorát teď jsem pochopila, co to znamená ztráta. Ztráta někoho, na kom mi strašně záleželo. Ničivé slzy, které mi rozmazávaly líčení, mi stékaly po tvářích a nebylo jich konce.
Doběhla jsem na místo, kde seděl Dave. Se sklopenou hlavou.
Hned, jak mě uslyšel přicházet, vstal z houpačky a přiblížil se ke mě. Pak mu došlo, že to není Victorie, omluvil se mi a posadil se znovu na houpačku. V rukou svíral mobil a blok, ve kterém byly pochopitelně moje obrázky, které jsem si u něj zapomněla, když jsme spolu byli u něj doma.

Sedla jsem si na druhou houpačku a začala brečet.

"Sedíme...tu jak dva ztroskotanci...Asi každej kvůli stejnýmu důvodu, že?" Pošeptal Dave po chvíli a popotáhl.
"Jestli kvůli nešťastné lásce, vlastní chybě, žárlivé bejvalce a výměně identity, tak...si můžeme podat ruku."
"Výměna identity? Jak to myslíš?" Zeptal se poněkud nechápavě.
"To je na dlouho...jednoduše...máš někoho, koho ze všech sil nenávidíš a jednoho dne...si prostě vyměníte nějakým záhadným způsobem děla. Ani netušíš, jak se to stalo..a pak za několik měsíců se do někoho zamiluješ a...pak se to znovu..vymění.."
"To je jak z nějakýho románu."
"Jo..je to všehcno..jeden..blbej román..." Povzdechla jsem si a znovu se rozbrečela. Nakonec jsem se ze zvědavosti zeptala, proč vlastně brečí on.

"Někoho beznadějně miluješ a pak se objeví bejvalka, která vám celej vztah posere... Vic si nejspíš myslela, že jsem jí udělal nějakou jizvu, která se stala až po tom, co jsem se s Teou rozešel...A už tři dny má vyplej telefon a já se bojím, že už ji nikdy neuvidím..a ještě se bojím víc, aby si něco neudělala." Řekl po chvíli přemýšlení a pak se mi teprve hluboce podíval do očí.

"Vic se nejspíš mýlila...Udělala chybu a důvěřovala někomu, koho viděla v životě jednou.." Dodala jsem.

"TY VÍŠ O TOM VŠEM VELKÝ HOVNO TAK TADY NEDĚLEJ CHYTROU!" Odsekl naštvaně a kopl do kamene, který se mu válel pod nohama.
"Ty prostě ani nevíš, jak jsem to posral já...vždyť ty Vicky ani neznáš!" Vyčítal mi.
"Možná se mýlíš, Dave..." Zablýskala jsem očima.
"Odkud znáš moje jméno? Nepamatuju se, že bych ti ho řekl..."
"A protože..protože...protože..."
"Eh?"
Pokrčila jsem stydlivě rameny a usmála se na něj.
"Ty se Vic hrozně podobáš.." Přistoupl blíž a prohlédl si mě.
"To není možný...Vždyť Victorie a Kelly jsou úplně jiný obličeje a vůbec.." Špitla jsem a rázem mi došlo, že jsem neudržela pusu.
"Počkej...ty mi chceš říct, že ty jsi Kelly, která Victorii celou dobu ubližovala?!" Vytřeštil oči a ustoupl o krok dál.
"Dave, uklidni se..Je to všechno mnohem složitější.."
"Děláš ze mě blázna!!! Ty nejsi Victorie! Já ti nevěřím! Nikdo není jako ona! Nikdo neměl tak vyspětlý názory a tak nádherný oči!" Zařval a spadl z houpačky na zem.
Přistoupila jsem k němu a podala mu ruku.
"Možná z tebe dělám blázna...a možná je to pravda a jen ty si myslíš, že jsi blázen..Protože v lunaparku, když jsme vedle sebe ve čtvrtek seděli...a tys hodil kassákovi všechny tři medvědy, až mu rupla bedna, jsi mě poprvý políbil...pamatuješ? Měla jsem na sobě modrý triko, který jsi měl na mě nejradši...a tys zas měl černý..s tim potiskem..."
"Tyhle informace ti mohl říct každej." Zavrtěl hlavou.
"Dave, Zlato, já ti tu nebudu lhát... Ani tě nebudu přesvědčovat...Nejspíš my dva už psolu nebudeme. Ty miluješ tělo černovlasé holky s modrýma očima...ale nevíš, že v tom těle už je úplně jiná duše...Která, když hned teď k ní půjdeš, si bude zadávat otázku, kdo sakra jsi...Po tu dobu, co jsem tě znala, Dave, jsem hodně věcí pochopila...Děkuju Ti..Sbohem...A obrázky, které máš v tom bloku...které jsem si u Tebe doma omylem nechala...si uschovej jako vzpomínku na mě..Sbohem, Dave." Zavzlykala jsem a utekla pryč......

Zastavila jsem se na rozcestí, posadila se na balvan a hystericky se rozbrečela. Vytáhla jsem mobil a snažila se dovolat Victorii, ale měla vypnutý mobil. Cítila jsem se na dně a neměla ani sílu na to, abych se odrazila.
Najednou ucítím něčí ruku na mém rameni.
Otočím se a zvednu hlavu.
Dave.

Přisedl si ke mě a beze slova mě vzal za ruku a podíval se mi do očí.
Nesměle jsem se usmála a znovu mi začaly téct slzy. Dave mi odrhnul vlasy a utřel mi mokré tváře.
"Je mi to líto..." Pošeptal potichu, až ho sotva bylo slyšet.
"To..je dobrý...já jen, že... jsem si to myslela asi blbě...To o tý jizvě..a možná jsem ti to všechno vysvětlila blbě..Dave.." Popotáhla jsem. Obejmul mě kolem ramen.
"Ne..Já jsem byl kretén..Všehcno bude dobrý, Vic..."Řekl o něco hlasitěji.
"Dave...já jsem už..Kelly.."Koukla jsem se mu do očí.
"A stejně jsi úžasná..." Opáčil a políbil mě.....

:Autorka
Zbytek si domyslete sami...Nesnáším psát zamilovaný chvíle, na to se radši mnohem líp kouká v kině nebo v komixech :) A proto, že to čtou i kluci, tak aby jim nebylo tak trapně :D
Snad jsem tuhle verzi napsala mnohem líp než tomu bylo minule... Děkuju za všechny komentáře, ale snad jich tu časem bude víc..
Vaše KiZz...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bubu Bubu | Web | 29. června 2009 v 16:09 | Reagovat

nahodou..ja hltala každej dil :))..a stejně si mylsim že by to mohlo mít pokračování! :Djinak..krasny jak jinak :)

2 KiZz KiZz | 29. června 2009 v 16:29 | Reagovat

[1]: Bubu já vim, ale brání mi v tom čas a slib k někomu jinýmu.. Mám na krku válku mezi žiovtními styly, horor, akčňák, Honzovu a Cartmiho skutečnou událost, která taky bude tak na dvacet dílů a pak si ještě dát oddych.. :) Plus režírovat a kritizovat komix, který bude kreslit Sinetix podle mého příběhu. [:tired:] Bože to je práce.. T do sedmnácti nestihnu x(

3 <>< fish :D <>< fish :D | 29. června 2009 v 23:58 | Reagovat

WáááááááááááááááÁÁAáaááaááadáÁáÁáAÁÁAáa,úplně úžasný<33 Už se nemůžu dočkat na další,ale nadruhou stranu psychyatrický léčebny zase moc nemusím :-P

4 Lucka Lucka | Web | 3. října 2009 v 11:59 | Reagovat

Já osobně jsem přečetla všechny díly na jeden nádech... :)
Fakt to bylo nádherný...
Skládam tobě poklonu...  :-P  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.