Kreslit hrozný šílenosti taky není hrozný

31. července 2009 v 22:27 | KiZz |  Zážitky
Cześć ludzie ! x)
Než si budete klást otázku, co to nahoře znamená, je to v polštině a překlad najdete tady . Anebo ti, kteří to ví nebo tím probůh nechtějí ztrácet čas, se pohodlně usaďte, protože přichází čas dekonstruktivismu, který mě tak strašně zaujal (vlevo).

Máma mi říkala, že by mě tenhle sloh mohl zajímat. A po měsíci hledání tohoto názvu ve wikipedii jsem si ho konečně prohlídla a musím říct, že mě nemálo zaujal. Všechna ta asymetrie a oblouky na mě působí velmi zajímavým dojmem.

A tak jsem se rozhodla, že si něco z dekonstruktivismu nakreslím, Už i jen kvůli tomu, že křivá čára od mojí křivé ruky bude správným postupem a já to nebudu muset gumovat. Holt lidi ani portréty mě kreslit nebaví.

Včera jsme se s holkami nepohodly. Byl jeden incident, kde jsme se k Anetě chovali hnusně. Nebo spíš NĚKDO. A proto dnes na jedné matraci, a vaříme karamel v pět ráno s Martinou samy. Mám pocit, že se mi Aneta ztrácí před očima.... A proto si ji aspoň pokusím přivázat k sobě tím, že ji přemluvím k přestupu k sobě na školu. Už i jen kvůli tomu, že Anetu nechci za žádných okolností ztratit. Je sice pravda, že mě neskonale občas štve, a to její smrkání přes celý obývák, které mě budilo, a její uctívané hovado z Indie mi prostě bude chybět...

V neděli se u Martiny bude dělat v bytě rekonstrukce a tak nás napadlo na nějaký čas (na čtyři dny) se jet provětrat znovu na chatu. Ale internet nám naštěstí už jde, tak se s Vampire wars ani s vámi loučit nemusím.

Zjisitla jsem, že Vampire wars je neskonalá blbost, na které se pěstuje závislost. Ale bohužel na facebooku se nic jiného dělat ani poslední dobou nedá. Všechny kvízy mám totiž hotové. :)


Dneska jsem byla u doktora, abych zařídila Erikovi papíry. Protože má máma neustále cestuje a sestra na to nemá sílu ani povolení z nemocnice odejít. Šla jsem spát ve čtyři a vstávala v osm. Nedivím se, že jsem do ordinace ani netrefila, ačkoliv v tomhle sídláku bydlím dvanáct let. A stejně měla má doktorka v Lípě dovolenou a nemohla jsem Erika zaregistrovat. Takže marná snaha.

Všimla jsem si, že i má múza se dala na několik dnů (nedejbože na několik týdnů a dokonce i let) na dovolenou a proto se pořád nemůžu dostat k románu a scénáři.

Pevně doufám, že se mi během brzké doby vrátí a já zase budu moct psát.. :)

Vaše KiZz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 1. srpna 2009 v 10:53 | Reagovat

Tenhle styl se mi líbí,i když na mě působí moc chladně a chmurně..:DAle takový nový stavby už jsou..:D

2 Bó | Web | 1. srpna 2009 v 18:26 | Reagovat

Boaaa ..
Napišem koment a vymaze sa mi ..
No takze ..
Tak ty si takato teta .. vybavuješ ano ? No ako paradne ale aj spinkat by si mala viac :)
A s tou kamarátkou ma to mrzi ..
Tie stavby su zaujimave :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.